Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

szép estét mindenkinek.

Én még csak most értem haza. Két óra hossza alvás után felüdülés volt levezetni a 192 km-t, még szerencse hogy nem egyhuzamban kellett :rolleyes: A hó-eső végig esett, de nem volt semmi baj. A hajnalig tartó buliról majd még beszámolok, most viszont azt hiszem megyek aludni....feltéve hogy el fogok tudni... :blink:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jééé ez a debreceni cset topic...télleg van ilyen ;) ;)

na jó nem szemtelenkedek tovább igérem be fogok nézegetni ide is.....megnézem a tyúkanyót és a csibéket.... ;)

:rolleyes: :blink: ni mán , he!!!!egy pösti, ide merészkedett!!!Vidékre! ;)

Corsika!

Ne haragudj, hogy nem láttalak, de késésben voltunk, én meg mint táppénzen lévő ne is nagyon mozoghattam volna lakáson kívül.... ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Mint utóbb kiderült (most), reggel Mackósajt elszólta magát, hogy szülinapja van, de én nem hallottam, a Peti meg nem mert szólni, így hát mégegyszer boldog szülinapot Lacinak!!!!!! :rolleyes:

Gelko, láttam a képeket, mikor danolászol! Kár, hogy hang nem volt hozzá, de a legközelebbi bulin, ha megint duetteztek, tri-quatróztok, akkor rögzitem az utókornak! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hú, Sanyi, Manowart hallgattál már? Én eddig csak egy albumukat ismertem, arra akartam rákeresni. Egy kicsit több a felhozatal. Bele-belehallgattam. Állat! Most ez a top nálam.

Nekem még MANOWAR pólóm is van.Tavaly nyáron voltam motoros találkozón és annak tiszteletére vettem.

Link to comment
Megosztás:

na az lenne emberiség ellen elkövetett tett ;)

Vagy megfelelő horderővel bíró zsarolóanyag. :D Bár én nem hallottalak és amúgy is csak vicc volt. ;)

... én meg mint táppénzen lévő ne is nagyon mozoghattam volna lakáson kívül...

Ez azt jelenti, hogy amikor lakáson kívül voltál, akkor csak ültél mozdulatlanul a HOBi-ban, mint egy fadarab? :rolleyes:

Napi helyzetjelentés az időjárásról: hó! Megint hó! Nem is tudom kitől hallottam, de most ideillik: "Vége lehetne már a télnek!" ;) :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap este jártam igy - kinnt állt a ház előtt 2 órát, és addig ráfagyott minden, még az ablaktörlőlapátok szoritórészei (nem tudom pontosan leirni, de a lapáton levő merevítők), na azok összefagytak és nem törölt a nyavalyás! :rolleyes:

Meg a hátsó ablaktölrő motor is kapott, az is nyekergett!

De este még garázsbaállás előtt körbefújtam jégoldóval az ajtók kereteit (ez mindig bejön), igy nem fagyoitt be. De szilikonos gimuápló is csodákra képes! :blink:

Jobbulást, Nyuszi.

Szegény, menned kell már holnap dolgzani...

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm már jól vagyok :blink: kicsit még rekedten :rolleyes:

Hát igen nekem is be kellett volna fújnom, de este már nagyon szédültem amikor hazaértem, mire beértem a városba már kezdett szürkülni...és a lápmánál állva azt hittem gurulunk...pedig a féket nyomtam...szal akkor már nagyon hálás voltam, hogy itthon vagyunk.Így már nem volt időm elővigyázatosságból foglalkozni az autóval.

Milyen volt az utatok Pestre, ill. Pesten?

Link to comment
Megosztás:

????????micsoda?????????????mi történt? :blink:

reggel a hívott az albérletből a szomszéd h be akartak menni hozzá is meg hozzánk is....nem mentek be a csak szétcseszték a fa ajtót meg a zárat...a szomszéd tárolóját kinyitották de nem vittek el semmi pedig volt ott érték...félő h csak terepszemle volt....

a rendőr meg nagyon kiakasztott...nem szerettem meg őket :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

reggel a hívott az albérletből a szomszéd h be akartak menni hozzá is meg hozzánk is....nem mentek be a csak szétcseszték a fa ajtót meg a zárat...a szomszéd tárolóját kinyitották de nem vittek el semmi pedig volt ott érték...félő h csak terepszemle volt....

a rendőr meg nagyon kiakasztott...nem szerettem meg őket :rolleyes:

Huh, sajnálom....

Gondolom értetlenkedtek, ilyenkor néha úgy viselkednek, mint ha mi, sértettek lennénk a bűnözők :blink:

Link to comment
Megosztás:

Gondolom értetlenkedtek, ilyenkor néha úgy viselkednek, mint ha mi, sértettek lennénk a bűnözők :blink:

az első bajom az volt h nagyon sokat kellett várni...majd nem tudta h mit csináljon...majd mikor útban volt a táskája mert a saját ajtómat próbáltam felfeszíteni -tönkretették a zárat- ilyet szól h nem szeretné fogni a táskáját mert hideg....mondta h nem is volt érték a házban. mire kérdeztem h 4db konvektor és egy cirkó akkor micsoda ha nem érték ?

jah és végül még én becsüljem meg az okozott kárat is :rolleyes:

nem volta a helyzet magaslatán

Link to comment
Megosztás:

nem volta a helyzet magaslatán

Amikor nálunk rablás volt, akkor majdnem ránk fogták hogy hazudunk....mert a pincék tele volt befőttel, és sajnálatos módon elvitték, és nem akarta elhinni, hogy kb 200 üveg befőtt volt ott!!!!oké ez nem oylan nagy kár, de akkor is....maga a bánásmód sértő volt...pláne hogy utána vissza is jött a betörő....de elsőre sok mindent elvitt, nemcsak befőtett, így nem is értem másodjára minek jött.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.