Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Bocsi a kései válaszért!

Nem pesti vagyok,debreceni,és mindig is annak fogom magam vallani:)

Az más kérdés hogy most itt dolgozom,de má itt se:)

Hol lesz ez a talika? Még debreceni opel talin nem voltam...de jó lenne má..

Szeretnék menni,ha valaki elejtené hol lesz

Sajna ma adtam el az egyetlen működőképes opelem(gsi-m volt),a másik(B ascona) meg még szét van szórva itt ott,de majd csak összerakódik aztán szabad lesz kapaszkodni is:)

Üdv srácok,örülök nektek:)

U.I.: gyalogkakukk opelesnek is szabad opeltalira mennie?

de apámnak van egy samara-ja,rajzolok rá opel jelet:):rolleyes::)

jajj le kell szednem innen ezt a képet,ez már nem az enyém :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Szeva! A Tesco parkolóban szoktunk összejönni, de tervben van nyári kirándulás, bográcsolás,és még ki tudja miket szervezünk magunknak (én benne lennék egy szolíd kocsmalátogatásban is :rolleyes:). Az időpontokat pedig az Opelfórum-Tartalom>MOTE régiók>Opel Club Debrecen>Debreceni talik topicban szoktuk egyeztetni.

Hapedig kicsit kiváncsi vagy, hogy hogy is telik nálunk egy-egy találka, akkor javaslom, hogy nézd át az Opelfórum-Tartalom>MOTE régiók>Opel Club Debrecen>Élménybeszámolók topicot. Sajnos az alapítós képek elszálltak, azért a többiek aláírásában szereplő linkeken elérheted azokat a képeket is.

Egyébként gyalogkakukk, Samarás egyformán jöhet, a lélek számít, nem a szekér. Jómagam is Suzukival mentem kétszer is. Úgyhogy gyere nyugodtan, szeretettel várunk.

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Örülök, hogy holnap végre személyesen is találkozhatok a debreceni szekcióval! ;)

Igaz, Nyuszival már elmélteileg találkoztam Vadkerten, de sajna nem beszélgettünk... :blink:

Szió

Igen sajnos nem beszélgettünk...De ami késik, nem múlik.... :D

hobi szép tiszta, tele a tank....Remélem a lázam is lent marad :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na beugrottam ide!

Fiúkat lepakoltuk nagyszülőkhöz! Vásároltunk holnapra egy kis útravalót... most van idő takarítani is... :blink:

Holnap mi fél tankkal és egy plusz kannával indulunk útnak...( :rolleyes: sajna a BC kalibrálás útközben fog lejárni)

A kocsim fehéren ritkán pompázik, max ha belepi a hó! Viszont elég fényes tud lenni, de ahogy olvasom, a zöld a színek közül már valszeg ott lesz Kecskeméten, amikor mi még csak félúton járunk! ;)

Na lassan megyek, elrakom magam holnapra!

Viszlát holnap! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap reggel sürgősséggel be kellett kocskáznom Debrecenbe,úgyhogy már ide nem tudtam előre beírni.

De legnagyobb örömömre olyan de. 10 óra tájban mikor megálltam a Csapó és Rákóczi ut körül és ballagok az Intersportba hát ki zúgat át a kereszteződésen ezerrel a HOBI.Ha jól láttam nem Nyuszi vezetett ,hanem egy srác :blink: ,még a MOTE-s matricát is láttam a légterelőn ,integettem de a sok gyalogos között tuti nem vett volna észre(azok meg hülyén néztek mi a francot integetek annyira).Telcsizni nem akartam ,mert én is siettem,meg nem egyedül voltam(meg nehogy megzavarjak valamit ;) )

Gondolom már készülődtök az útra,de jó nektek :rolleyes: ,én meg ma is melózok.

Jó szórakozást ,vigyázzatok az úton és majd várom a képeket(és irigykedek)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.