Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ej te hát az majd egy külön tali fő attrakciója lesz ;)

:blink: De olyan jó lett volna. Na mindegy! Majd legközelebb!

Hogy vagy Nyuszi? Javul a helyzet? vagy nem?

Majd viszek képeket. De csörgő és horpadt járművel nem akarok talira közlekedni. :rolleyes:

Szavadon foglak! Készülj fel!

Nehogy otthon maradjanak, mint a leírások a múltkor! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Olyan nincs és mégis van...? :blink:

Á, már unom ezt az egészet, beszéljünk vidámabb dolgokról ;)

OK, megkaptam a fizuemelést! :D Ez nekem ma elég vidámságot hozott! Ja, és tegnap szermányoltam új halakat az akváriumomba! 4db törpe gurámit. 1 hím, 1 nőstény és 2 ifjonc, akikről még nem tudni, hogy mivé lesznek. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

OK, megkaptam a fizuemelést! :blink: Ez nekem ma elég vidámságot hozott! Ja, és tegnap szermányoltam új halakat az akváriumomba! 4db törpe gurámit. 1 hím, 1 nőstény és 2 ifjonc, akikről még nem tudni, hogy mivé lesznek. :rolleyes:

Ejha, igen pozitív nap!azaz napok ;) Új képek???

Link to comment
Megosztás:

OK, megkaptam a fizuemelést! :blink: Ez nekem ma elég vidámságot hozott! Ja, és tegnap szermányoltam új halakat az akváriumomba! 4db törpe gurámit. 1 hím, 1 nőstény és 2 ifjonc, akikről még nem tudni, hogy mivé lesznek. :rolleyes:

Gratula! azé a DNS teszt kiderítené nem?

Fizuemeléshez külön gratula! Elvileg már mi is megkaptuk, mert jövő héten már fizu. Gyakorlatilag csak azt nem tudjuk, hogy mennyit... 3% biztos... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ejha, igen pozitív nap!azaz napok ;) Új képek???

A képekhez még lusta voltam...

Gratula! azé a DNS teszt kiderítené nem?

Fizuemeléshez külön gratula! Elvileg már mi is megkaptuk, mert jövő héten már fizu. Gyakorlatilag csak azt nem tudjuk, hogy mennyit... 3% biztos... ;)

Hát, a DNS tesztet kihagynám. Nem lenne kifizetődő. :D Inkább várok még pár hetet és kiderül. Alaposabb szemrevételezés után úgy nézem, hogy 2 hím lesz, mert mintha csíkosodnának. De lehet, hogy csak a szemem káprázott. ;)

SzaboT, szoríts, hogy ne legyen nagy fagy. A csomitartóban felejtettem a csempészárút. Viszont nézd a jobbik oldalát: Hűtött sört tudsz inni szombaton! ;)

:blink: Ma reggel nálunk fagyott!

A sör hűtve jó, de nagyon hideg azért ne legyen, mert kezd nekem is kaparni a torkom. :rolleyes: Szerintem ez a baci netem keresztül terjed...

Ha egy vírus úgy mutálódik, hogy levegeőben is képes terjedni, akkor azt mondják rá, hogy aeralizálódott (asszem így kell leírni). Akkor ez most virtualizálódott? ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha egy vírus úgy mutálódik, hogy levegeőben is képes terjedni, akkor azt mondják rá, hogy aeralizálódott (asszem így kell leírni). Akkor ez most virtualizálódott? :rolleyes:
Amikor kifújod az orrrod, de közben kiszakad a zsepi, és a kezedre kerül a matéria, akkor meg materializálódik. :blink: ;) :D
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Miért, te mit szólsz? :rolleyes:

Alakul a molekula.

Sziasztok! Ez már nem alakul sehova, ez már kész! :blink: Jó kis buláj lesz, annyi szent, ennyi emberrel kizárt, hogy szarul érezzük magunkat (pláne, ha van csocsóasztal is ;)) Csak beteg főnökasszonyunk is gyógyulna meg. (tudom, hogy a betegsége lerágott csont, de napjában egyszer azért érdemes jobb egészséget kívánni)

Link to comment
Megosztás:

mert kezd nekem is kaparni a torkom. :rolleyes: Szerintem ez a baci netem keresztül terjed...

Csak azt ne mondd hogy én fertőztelek meg :blink:

Amúgy jó reggelt mindenkinek!

Negyed 11től reggel negyed 8-ig aludtam kisebb nagyobb megszakításokkal. Ébredés után zuhany, hajmosás, ágynemű csere....ki a bacikkal!Most mérem a lázam...

Aztán megyek Hobizni, mert egy ismerősömet vinni kell, valahová, elég titokzatos volt, remélem nincs baj.....ő féktesztre hivatkozott, de szerintem más van a dologban.... ;)

No és persze Hobit is megvizsgálom, olaj, mosó, szal mindenféle folyadékszintjét.... :D

Link to comment
Megosztás:

Csak azt ne mondd hogy én fertőztelek meg :rolleyes:

Szia! Azt hiszem, én jelentettem itt először beteget, tehát a bacigazda én vagyok, rám lehet haragudni. Viszont akkor a Norton Antivirusokat, meg a NOD32-t rám kellene állítani. :blink: A folyadékszint ellenőrzés jó ötlet, bár asszem, én Kecskeméten is mérek egy olajat. (Tudjátok, eszi, elfoly, szóval fogyóárú)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.