Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

:blink: Még az sem kizárt, hogy egy helyre megyünk! :rolleyes:

Ti is? Mi a fene lesz Kecskeméten, hogy mindenki oda tart szombaton? ;) Egyébként kényelmesen utazom. Kaptam kölcsönbe két Recaro ülést, és beraktam őket. (Elég ramaty, de az enyém még egy másik Mantában van, átalakításig meg ezek is jók) Kiderült, nagy valószínűséggel digóverda volt a kishölgy. A szőnyeg alatt 300 lírát találtam. A legújabb 1980-as volt. Holnap bekerül a GSE kormány is, úgyhogy luxus és pompa! :D

Más: Én is falkában megyek! Chygával Fehérvárról indulunk kettő körül. Jó lesz, de azt hiszem, most nem én diktálom a tempót. ;)

Link to comment
Megosztás:

A Peti a hollnand autókban mindig eurokat talál.

Már van összesen 6 eurónk és 20 eurocentünk! :rolleyes:

De jól megy! :blink: A múltkor bontottunk egy 'A' Omegát. Én találtam benne 3 Forintot, ott örül a fejem, Fikusz meg emeli fel a szőnyeget, és egy ezres volt alatta. Utána nem örültem annyira a három Forintomnak. ;)

Link to comment
Megosztás:

na hazaértem

Állapotomat kicsit félretéve úgy döntöttem, tesztelni kell az autót, egy barátom volt a sofőr,mert azért nem mertem megkockáztatni, hogy én vezessek(bár miután Hobi hazavitte a sofőrömet, onann már én jöttem, de nem nagy út...)

Így kb 30 km ment bele, de már van rajta fékhatás ;) Már egész jól megállt, szóval remélem szombatig minden oké lesz, velem is :rolleyes:

De holnap délután még megyünk egy kört :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nehogymár! Majdhogynem régiónk büszkeségét, mindenki Hobiját benevezzétek egy forgatóversenybe! Ebbe én nem egyezem bele! Várjatok türelemmel aztán adok én a seggetek alá forgató autót! (De azzal is csak finoman!)

:rolleyes: :blink:

Nem is akartuk azért forgatni...csak kicsit megerősíteni a kis drágát ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.