Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sanyi is, nyuszi is elérhető. Akkor ma nem (vagy sem) melózok? :rolleyes:

Én nem sokáig. 10-re megyek a műhelybe, fémtisztára csiszolom a cimbora Mantáját, most azon dolgozunk (még egyelőre). A farán a törés már ki van kalapálva, fenn van a javítóív hátul, benn van a küszöb a bal oldalon, az ajtó törése is ki van kalapálva, most az eleje van soron, aztán hétvégére jön a jobb oldala, és talán jövőhét végére a motortér kerül sorra. Egyébként erről az autóról van most szó: 1347102077304623493843.jpg

Persze ezeknek a műveleteknek csak a nézője vagyok. Csak egyrészt nem unom halálra magam otthon, másrészt nagyon jó a társaság, harmadrészt meg legalább fogdmeg melóra jó vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Azon gondolkozom hogy ha jó nektek, és bevesztek egy lassú járművet a csapatba(feltéve hogy meggyógyulok addigra) mehetnénk együtt, taliznánk valahol...Beszltem viperes-sel, szívesen csatlakozna hozzánk. Mivel én úgyis valószínűleg onnan indulok ahol ő lakik, talán egyzserűsödik a dolog.

Gondolkodjatok rajta, ok? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha jól leszek akkor viszem a családot kora délelőtt, és akkor Milkóson vagy Szolnokon taliznék a többiekekel, ha nagyon nem bírom magam kikúrálni bekérezkedek mackóékhoz, és akkor család marad itthon...Csak gondoltam addig gondolkozzatok rajta, hogy tudjam tovább adni az infót, meg hogy van e rá igény egyáltalán....Bár az időjárásjelentést nézve.....nekem nem lesz kedvező

Link to comment
Megosztás:

Akkor marad Mackó, de ő tuti Szoboszló fele megy. Ha tényleg négyre szeretne odaérni, akkor szerintem fél kettő-kettő körül indulhat, de ez csak az én saccom.

Sziasztok!

Igen maradok én! :rolleyes: fél 2, 2???? Hát, ha csak 2 órát szánnék az útra, akkor lehet ekkor indulnánk, de szeretnék biztosan ott lenni 4-re, szóval inkább fél1 és 1 között indulunk. Hajtani se akarok nagyon, meg úgy kell menjek, hogy kannába legyen benya, mert a BC kalibrálása valahol útközben fog végetérni, szóval még valahol majd tankolnom is kell Kecskemét előtt nemsokkal, vagy cegléd körül, vagy korábban. :blink: attól függ, mennyire nyomom. ;)

Szóval I_S így kalkulálj, hogy szerintem 1 körül szoboszlón vagyunk. Nyuszi! Gyógyulj, de ha kell befértek! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor elszámoltam magam, bocsi. Csak úgy voltam vele, hogy nekem Kevi-debrecen 45 perc, Kevi-Kecskemét meg majdnem egy óra. Mondjuk, én egy rövidebb, és kevésbé forgalmas úton szoktam Kecsóra járni.

Nem számoltad el magad, csak most nincs kedvem hajtani nagyon, meg ha tényleg esős, vagy retyósabb idő lesz, akkor kell az idő. Tavaly pl. 3-3,5 óra alatt Pakson voltunk, az meg kicsit arrébb van. :blink:

Na de az augusztusban volt, és meleg, napsütéses időben! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

jájj... ha nem jön össze, hogy párom lelépjen hamarabb a melóból, akkor lehet út közben érlek utól....

mi olyan 2-re terveztük az indulást, és gázos esetben 2 és fél órára az utat....

No meglátjuk mit tudunk összehozni....

Remélem azért nem lesz olyan rosz út, mint tegnap este (köd + szakadó eső + sötét) mert akkor tényleg 2 és fél óra, bár tegnap este így is 11 perc alatt értem be a nagyállomáshoz tőlünk a kúrtól :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem gond, ha útközben értek utol I_S, valószínűleg inkább öregurasan fogok menni, szóval 90 környékén... :rolleyes: ahol lehet, meg nem látnak a yardok! :blink:

Nyuszi, akkor most mi is van?

Mondtam, hogy ha lehet akkor majd pénteken visszatérünk rá, mert az állapotomtól függ. Ha a mit nézem akor el sem indulnék még utasként sem Kesckemétre olyan szarul vagyok.

De iygekszem kúrálni magam, és hátha holnapra javulok...

Szóval kis türelmet kérek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mondtam, hogy ha lehet akkor majd pénteken visszatérünk rá, mert az állapotomtól függ. Ha a mit nézem akor el sem indulnék még utasként sem Kesckemétre olyan szarul vagyok.

De iygekszem kúrálni magam, és hátha holnapra javulok...

Szóval kis türelmet kérek. :rolleyes:

Rendicsek!

Akkor még erre visszatérünk! :blink:

Remélem jobban leszel!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.