Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Egész nap beteg emberekkel voltam körülvéve, már nagyon rosszul érzem magam, nem akarok beteg lenni hétvégére!!!!!!

Ma meg azért este kicsit akartam volna próbálgatni a kocsit, de így meg pihenhetek :rolleyes:

Betegséget gyorsan elfeljteni!

Megfázásra nekem mindig a csípős kaják jönnek be. attól kicsöpögöm a gethességet! :blink:

Én most jöttem haza a bótból... de már mindjárt megyek is melózni!

A holnapi viszont fórumozásra! ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Na hazaértem, autót átvettem

Jól éreztem lázas vagyok... :blink: De azt hiszem azért az autót még elviszem egy tesztkörre egy kicsit országútra,mert nagyon nem tetszik,hogy ilyen....Így nem merek vele elindulni Kecsekemétre...Fura:eddig állítólag oylan szar fékem volt, és lazán elmentem vele a világ végére, most hogy új, most meg nem merek... :rolleyes:

Szóval cseréltek elöl tárcsát, betéteket mindenhol, szabályozás, ennyi volt....Még jön majd egy olajcsere és akkor azt hiszem készen áll akisautó a tavaszra ;)

Link to comment
Megosztás:

Na hazaértem, autót átvettem

Jól éreztem lázas vagyok... ;) De azt hiszem azért az autót még elviszem egy tesztkörre egy kicsit országútra,mert nagyon nem tetszik,hogy ilyen....Így nem merek vele elindulni Kecsekemétre...Fura:eddig állítólag oylan szar fékem volt, és lazán elmentem vele a világ végére, most hogy új, most meg nem merek... :rolleyes:

Szóval cseréltek elöl tárcsát, betéteket mindenhol, szabályozás, ennyi volt....Még jön majd egy olajcsere és akkor azt hiszem készen áll akisautó a tavaszra :D

A féknek kell egy kis idő, amíg megfelelően összekopik, addig viszont eléggé leromlik a fékhatás, úgyhogy csak ügyin. :blink:

Link to comment
Megosztás:

A féknek kell egy kis idő, amíg megfelelően összekopik, addig viszont eléggé leromlik a fékhatás, úgyhogy csak ügyin. :rolleyes:

Sziaaaa! ;)

Óvatosan jöttem hazafelé, s fogok is, csak gondolom nem árt megjáratni,mert az az út amíg elmegyek melóba meg vissaz oylan csekély, hogy ideje sincs öszekopni, ezért gondoltam egy kis próbaútra :blink:

Link to comment
Megosztás:

Gyere erre mifelénk!Már úgyis régen taliztunk. :blink:

Amúgy jobbulást kívánok,feltétlenül gyógyulj meg a hétvégére,hogy vezesd a csapatot Kecsóra. :rolleyes:

Én majd innen a melóhelyről drukkolok.

Jövőre már lehet közelebb leszünk egymáshoz a Debreceni klubtagokkal ugyanis ma közölték velünk,hogy ha a románok jövőre belépnek az Unióba akkor itt a határon a mi munkánkra nemigen lesz szükség és mehetünk amerre akarunk.Úgyhogy elég nagy a valószínüsége,hogy közelebb húzódok Debihez.

Link to comment
Megosztás:

Gyere erre mifelénk!Már úgyis régen taliztunk. :blink:

Mennék, szívesen, de azt hizsem ha megyek sem én vezetk,mert az orromig sem látok :rolleyes: De ígérem, meg fogunk látogatni nemsokára ;)

Jövőre már lehet közelebb leszünk egymáshoz a Debreceni klubtagokkal ugyanis ma közölték velünk, hogy itt a határon a mi munkánkra nemigen lesz szükség

Szegénykém...

Link to comment
Megosztás:

Jövőre már lehet közelebb leszünk egymáshoz a Debreceni klubtagokkal ugyanis ma közölték velünk,hogy ha a románok jövőre belépnek az Unióba akkor itt a határon a mi munkánkra nemigen lesz szükség és mehetünk amerre akarunk.Úgyhogy elég nagy a valószínüsége,hogy közelebb húzódok Debihez.

Hát nem is tudom, de szerintem ez annyira nem jó hír. Másabb az, ha önként lép le az ember, mint amkor a szőnyeget kirántják a lába alól. Viszont megvan a problémám! Senki, ismétlem, senki ne tankoljon Fehérváron a Tesco kúton! (Bár innen szerencsére rajtam kívül senkit sem érint) Olyan vizes volt a benzin, hogy belefagyott a rendszerembe, ezért nem indult két hónapon át. Ma csak úgy kipróbáltam, és pöcc-röff indult (már ami ennél a kocsinál annak számít). Úgyhogy Kecskemétig kihajtom belőle ezt a sz@rt. Cimbora is megjárta vele. Leengedett 20 lityi "benzint", aminek cirka fele víz. És csodálkozott, hogy nem indul a kocsija.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Régebb óta itt vagyok már,de csak most sikerült felfedeznem hogy kedves földi opelesek is vannak itten:)

A vizes benzint le kell engedni,és vissza kell vinni oda ahol adták!

Meg kell fenyegetni őket feljelentéssel,és azonnal térítenek minden költséget...tapasztalatból mondom,bár

ez nem ugyanennél a kútnál történt,de elszomorító hogy ennyi helyen csinálják már:(

Üdv minden kedves debreceni opelesnek!

Link to comment
Megosztás:

Szia! Jó itt látni téged körünkben! A benzinről annyit: nincs kedvem tökölni velük. A nagyját kiszipákoltam, a maradékot meg megeszi a Shell-lel. Legfeljebb a kannából fogok levest főzni két hétig. :rolleyes: Más: Jövőhéten gurítom fel a Rekordot, babráljuk szétfele. Ez annyit tesz, hogy három hét múlva már elég harapós lesz a kicsike! :blink: Ja, és üzembiztosabb, úgyhogy sűrűbben lehet látni majd Debrecenben. Májusra talán már a kasztni is egyben lesz, mert akkor megyünk a szomszédba a sógorokhoz egy Manta talira. Ott már én is büszke tulaj szeretnék lenni. Úgyhogy a projekt következő lépése, hogy veszek egy ultragagyi digit fényképezőgépet, és elhalmozok mindenkit képekkel.

Link to comment
Megosztás:

De te is náthakóros vagy, ha jól emlékszem?

Adunk neked is a levegőből....! :rolleyes:

Kösz, de nekem meg se kottyan, mert állandóan kevés a levegő. Amúgy én már gyógyulok. Már csak a papírzsepit falom, de van hangom, és a torkom sem fáj már. Úgyhogy osszátok be azt a levegőt ti ketten, nektek nagyobb szükségetek van rá.

Link to comment
Megosztás:

Ó, ugyan már, bepirítassz! :rolleyes:

Hogy téged valaki bepirítson? Menj már! :blink:

Hm, ez a nátha neten keresztül is terjed? Reggel fáj t a torkom...

Amúgy a hangulatom a béka feneke alatt van kb 121344235345km-el. Szombaton este elhunyt az egyik legjobb ismerősöm édesanyja. Ma beutaztak Debrecenbe a papírokat elintézni. Mire megkapták a papírokat, addigra jött egy telefonhívás, hogy a felesége édesanyja is meghalt! Szörnyű volt ma látni őket. Nincs is kedvem többet írkálni. Majd holnap a melóhelyről...

Üdv mindenkinek és jó éjszakát!

Link to comment
Megosztás:

Tamás őszinte részvétem a hozzátartozóknak.

Én ma itthon vagyok, azaz a héten, uyganis táppánzen vagyok, ami jó mert nem kell mennem arra az átkozott munkahelyre(s ettől máris jobban érzem magam), de rossz mert elég rosszul érzem magam. De így egész nap a tiétek vagyok :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tamás őszinte részvétem a hozzátartozóknak.

Én ma itthon vagyok, azaz a héten, uyganis táppánzen vagyok, ami jó mert nem kell mennem arra az átkozott munkahelyre(s ettől máris jobban érzem magam), de rossz mert elég rosszul érzem magam. De így egész nap a tiétek vagyok :rolleyes:

Annak, hogy otthon vagy, és ezért egész nap a miénk, nagyon örülök! (komolyan! :blink:) De az ok azért eléggé vacak. Csak ismételni tudom magam: jobbulást!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.