Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ez egy Calibrás ismerősöm honlapja, ő bármilyen számlapot megcsinál, akár egyedi elképzeléseket is, ha kell be is ledezi. És a honlapon van dízel F Astra fehér számlap is!

http://szamlapok.uw.hu/

Kösz Gabi, ez nekem is hasznos, ugyanis a Manta műszereit én is vadítani és ledesíteni szeretném, úgyhogy pont jókor jött ez a link.

Link to comment
Megosztás:

Mekkora áruház az, ahol 3 órán keresztül függönyt néztetek? :)

Nagy áruház... :blink: Kika. Valóban 3 órát nézelődtünk. Nem olyan egyszerű ám ez a függönyvásárlás, nehogy azt higgyétek. :) Már a választás sem volt egyszerű, aztán kiderül, hogy a választott épp nincsen, mindeközben rájönni, hogy az áteresztőknél a magasság az adott, a sötétítőknél meg a szélesség stb stb... A végén csak maga a vágás volt egy negyed óra. 5 ablakra vettünk áteresztő és sötétítő függönyt. Nem is merem elmondani, mennyibe került mindez.

Link to comment
Megosztás:

Nagy áruház... :blink: Kika. Valóban 3 órát nézelődtünk. Nem olyan egyszerű ám ez a függönyvásárlás, nehogy azt higgyétek. :) Már a választás sem volt egyszerű, aztán kiderül, hogy a választott épp nincsen, mindeközben rájönni, hogy az áteresztőknél a magasság az adott, a sötétítőknél meg a szélesség stb stb... A végén csak maga a vágás volt egy negyed óra. 5 ablakra vettünk áteresztő és sötétítő függönyt. Nem is merem elmondani, mennyibe került mindez.

Értettem... tehát sikeresen elb@sztak tőletek egy halom időt, mert olyat raktak ki ami nem is volt, meg hát "lassan" dolgoztak. De a lényeg, hogy végül megérte! :lol:

Tényleg? Megérte? :)

Link to comment
Megosztás:

Szép jó reggelt mindenkinek!

Tegnap megkaptam a kiképzést tejköd+szakadó eső együttesében történő vezetésből!Ráadásul mindezt este!

Még reggel csak-csak lehetett látni, bár az eső már akkor is esett, de néha egy eyg tócsa, úgy kivágta a kocsit, hogy alig bírtam tartani, jól elfáradtam mire Szolnok megyébe értem :)

Ráadásul rájöttem, hogy előzésben még gyámoltalan vagyok :) , de hátha egyszer azt is megtanulom!(A családomat vittem , s lehet az is zavart, sőt tudom, hogy igen, hogy drága apukám, akinek nincs jogsija, folyamatosan beleszól:nyomjad neki,ne engedd be, menj közelebb, stb. Imádom az öreget, de emiatt sokat veszekedek vele!na mindegy)No persze este a ködben nem is próbálkoztam előzéssel, örültem ha van előttem valaki! :lol:

Nos akkor "röviden"ennyi!Ja a szemem természetesen bedagadt reggelre, biztos nagyon néztem vele :D úgy nézek ki mint a nagyon öreg nénik, akiknek "zacskó"van a szemük alatt, mert a változatosság kedvéért most ott dagadt fel! :blink:

SZABOT!Boldog Névnapot!

Link to comment
Megosztás:

Értettem... tehát sikeresen elb@sztak tőletek egy halom időt, mert olyat raktak ki ami nem is volt, meg hát "lassan" dolgoztak. De a lényeg, hogy végül megérte! B)

Tényleg? Megérte? :lol:

Hááát, most így utólag bizonytalan vagyok a nappali sötétítőben, amit választottunk... :blink: De azért megérte, mert végre megvannak a függönyök az új lakásba... :D

Nyuszi lassan már profi sofőr lesz, már szinte mindenből megkapta a kiképzést... :) Fura, hogy a papa ilyen agresszív tanácsokat ad. Az én szüleim inkább óva intenek, néha sajnos túlságosan... :o

Rulezke meg beindul, ha csajokkal van... :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek!

Minden Tamásunknak Boldog Névnapot!

Nekem a vezetés közbeni beleszólásról egy régi felirat jut az eszembe:

"Kuka utas vésd az észbe, ne szólj bele a vezetésbe!" --- ezt a nejem néha hallja is...mert néha szeret belekotyogni. :blink: Pedig sokszor ha látnátok, ha valaki bejön elénk egy elágazásnál, mindegy, hogy biztonságos távolságra vagyunk, ő már takarja a szemeit. Pedig asszem egy párszor már megtapasztalhatta, hogy van egy pár km már a jogsimban. :)

Ja, ha anyám megérkezne, hogy vigyázzon a fiúkra, viszem asszonykát a fogorvoshoz... mert ha egyedül megy, akkor nem megy be, pedig éjszaka, meg most is kínlódik vele rendesen. :)

Link to comment
Megosztás:

Szia Nyuszi!

Én is máshogy vezetek, ha ülnek melllettem, és persze az is számít, hogy ki! :)

Pl. ha férfiak ülnek emllettem, akkor sokkal óvatosabb vagyok, mert tudom, hogy figyelnek. :blink:

De ha csajokkal vagyok, akkor tudok rendesen közlekedni! :lol:

Szia Rulezke!

De jó, mert már kezdtem azt hinni, hogy csak én vagyok így vele.....

Szóval akkor akik eddig ültek mellettem minden ügyetlenkedésemet ennek tudjátok be :)

Link to comment
Megosztás:

Na halihó mindenkinek! A vezetésről annyit: én csak szólóban szeretem, az az én tempóm, az én reflexem. Valahogy az utasok szeretnek belekotyogni. Így kerek a világ. Nekem az a módszerem, hogy leállok, ajtót illedelmesen kinyitom, és megkérem, hogy szálljon ki. Hugomnál beválik... Persze apuval nem játszanám el, de nállunk mindenkinek van jogsija, ezért ha neadj' Isten együtt megyünk valahova, akkor vezessen más. Én nem ugatok bele, pedig néha igencsak lehetne. Ráadásul így ihatok is :)!

Szia Rulezke!

De jó, mert már kezdtem azt hinni, hogy csak én vagyok így vele.....

Szóval akkor akik eddig ültek mellettem minden ügyetlenkedésemet ennek tudjátok be :blink:

Ültem melletted, ügyetlenkedésnek nyoma sem volt! (igaz, hogy az egész nem volt 1 Km :))

Link to comment
Megosztás:

Mackósajt! Jobbulást a nejednek..... Szörnyű dolog a fogfájááááás. :)

Ma elindultam a városba, de mikor iáltam a garzsból, látom hogy a nulla szint alatt van a benzinszint mutatója. :) Pedig mikor leállítottam, még több volt benne. A Corsa tankja nagyon rafinált. :blink:

Sűrű imádkozások közepette jutottam el a kútig. Ráadásul csak 2000 forint volt nálam. Este visszamegyek és teletankolom. Ma kaptam fizetést!!!! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Mackósajt! Jobbulást a nejednek..... Szörnyű dolog a fogfájááááás. :)

Ma elindultam a városba, de mikor iáltam a garzsból, látom hogy a nulla szint alatt van a benzinszint mutatója. :) Pedig mikor leállítottam, még több volt benne. A Corsa tankja nagyon rafinált. :blink:

Sűrű imádkozások közepette jutottam el a kútig. Ráadásul csak 2000 forint volt nálam. Este visszamegyek és teletankolom. Ma kaptam fizetést!!!! :o B)

Köszke! Továbbítottam!

Viszont sajna elkezdett csörögni a katalizátor a kocsin, vagy az is lehet, hogy csak egy kavics( ezt egy kedves kecskeméti cartárs említette, de jobb is lenne, ha ez lenne). Remélem elmúlik a baja, mert a bontott katalizátor rizikós, ki tudja meddig jó, az új meg nagyon drága. :lol:

Sanyi! Néha én is szoktam ilyet mondani a nejemnek... Anno meg anyám bezsólt fateromnak, hogy ha nem teccik lehet menni gyalog. Apám kiszállt, és hazajött gyalog (Persze közben ezt azt megivott) :D

Mit fércelnek rajtad?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.