Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó reggelt! Hol van mindenki? Biztos otthon készülődnek az opelesek, senki sem fórumozik titokban a munkahelyéről... :)

Jó reggelt!

Kicsit nyúzottan, de már ébren vagyok...még hajnal 2-kor a tacskót jártuk az asszonnyal, Jézuskát játszva.

Most, hogy említetted...mire is kell készülődni? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hurrá! Hozzám megjött a Jézuska! Megjött a keret és a matricák (egyet már el is rontottam :blink:) és a klubkártya is!

A matricát úgy sikerült elrontani, hogy nem fér ki az első szélvédőre rendesen (ott van a belső tükör szára), de én megpróbáltam felrakni. Én győztem, de nem tetszett, így leszedtem az egészet. Hátra meg a pótféklámpa miatt nem tudom rakni.

De sikerült megoldani a problémát. Csak egy telefonomba került, szerencsére. Egy ismerősömnek nyomtatványboltja van. Van ismerőse aki, tud cimkéket is gyártani. Csináltatok 2 akkora méretűt, hogy kiférjen az első szélvédőre. Esetleg a másodikra az lesz írva, hogy "debreceni szekció". Úgyhogy alakuljunk megfelé!

Ja, a keretek már fent vannak! :)

Link to comment
Megosztás:

Hurrá! Hozzám megjött a Jézuska! Megjött a keret és a matricák (egyet már el is rontottam :blink:) és a klubkártya is!

A matricát úgy sikerült elrontani, hogy nem fér ki az első szélvédőre rendesen (ott van a belső tükör szára), de én megpróbáltam felrakni. Én győztem, de nem tetszett, így leszedtem az egészet. Hátra meg a pótféklámpa miatt nem tudom rakni.

De sikerült megoldani a problémát. Csak egy telefonomba került, szerencsére. Egy ismerősömnek nyomtatványboltja van. Van ismerőse aki, tud cimkéket is gyártani. Csináltatok 2 akkora méretűt, hogy kiférjen az első szélvédőre. Esetleg a másodikra az lesz írva, hogy "debreceni szekció". Úgyhogy alakuljunk megfelé!

Ja, a keretek már fent vannak! :)

Gratula! Nekem a keretek kb. 1 hete (?) vannak fennt, a matricákat midkettőt felraktam, előlre és hátulra is.

Így sikerült:

http://kep.tar.hu/mackosajt/50169492/18388363#2

http://kep.tar.hu/mackosajt/50169492/18388362#2

http://kep.tar.hu/mackosajt/50169492/18388361#2

Viszont a postás eddig nem hozta a klubkártyámat. :) Pedig Ákos (uhuhu) megígérte(azt mondta, hogy az oldalmatrica késni fog, mert nála maradt), hogy majd jön az is.

Link to comment
Megosztás:

Nem jött válasz a szekció alapításra! Most "fáradozzak" egy debreceni szekció feliraton vagy ne? A "vagy ne" lehetőség amúgy eleve elvetev (rengeteg "e" egy helyen). Hányat csináltassak? Mekkorát, hogy nektek is jó legyen?

A matrica jó ötlet, áldásom rá, bár még hivataslosan nem vagyunk szekció, azaz nem vagyunk hivtalos szekció!!!

Debrecn és környéke kellene hogy legyen, szerintem ,mert akkor a ti érdekeitek esetleg sérülnek :blink:

De kezd el tervezni, hisz nálam jobban értesz hozzá, bár én megvárnám, amíg elkészül a weblapunk, hogy akkor már azt acímet lehesssen majd matricáztatni, és akkor célirányisan azt a weboldalt nézi, aki az autón látva indul el minket keresni...

Link to comment
Megosztás:

hééé, ez itt demokrácia!!! :blink:

Szóval szerintem ahhoz hogy szekció legyünk kell néhány aláírás, ami min 5!tag által aláírt alapító okirat. Nos mivel mi hárman vagyunk eddig csak, ez az alaíptás akkor fog összejönni, ha végre a többi hivatalosa tagot sikerül egy igazi szekcióalapítóra elcsalni, szerintem :)

Link to comment
Megosztás:

hééé, ez itt demokrácia!!! :blink:

Szóval szerintem ahhoz hogy szekció legyünk kell néhány aláírás, ami min 5!tag által aláírt alapító okirat. Nos mivel mi hárman vagyunk eddig csak, ez az alaíptás akkor fog összejönni, ha végre a többi hivatalosa tagot sikerül egy igazi szekcióalapítóra elcsalni, szerintem :)

Folyamatosan ostromoljuk őket...lehet besokalnak.

S.Sanyi majd ha belép a MOTE-ba...megkérjük debreceni tagnak. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.