Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nem szégyellem én hogy Debrecenbe kell mennem, miért írjam PÜ-be? :blink: Naszóval, pontos utcanevet így fejből nem tudok, de a Veres Péter utca környékén (illetve egy vele párhuzamos kis utca, sajna nem tudom a nevét), illetve van még egy utca ahova megyek: a Tesco mögött, a kórházhoz lehet eljutni rajta, meg ugye a Cora. Mivel Debrecen az utolsó helyem, addig leszek ott ameddig jónak látom, onnan már csak hazafelé kell jönnöm. A munkahelyemen úgysem fognak megvárni, mert lesz este 8 mire hazaérek...

Én 14.00-kor jövök ki a TEVA-ból....melyik az ucsó hely debrecenben neked?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A Cora.

A 17:00-t sajna nem hiszem hogy megvárom,mert a fent linkelt autóval onnan még bő 5 és fél óra az út hazáig, az meg már kicsit húzós 20órás munkaidő lenne... :)

Megértelek, viszont mire én onnan elvergődök a Corához, már vissza sem kell mennem :)

Akkor majd máskor :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én a Diószegin dolgozom, ha esetleg...

Mostmár végre elővettem egy térképet... nem is olyan vészes az a Diószegi, szoktam járni arrafelé is (egész pontosan a Vikár Béla utcában), bár holnap épp nem kell arra mennem, de ha egyszer lesz időm...

Megértelek, viszont mire én onnan elvergődök a Corához...

Nekem max negyed óra a szintidőm onnan a Coráig... :blink:

Jó pihenést neked!

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Mostmár végre elővettem egy térképet... nem is olyan vészes az a Diószegi, szoktam járni arrafelé is (egész pontosan a Vikár Béla utcában), bár holnap épp nem kell arra mennem, de ha egyszer lesz időm...

Nekem max negyed óra a szintidőm onnan a Coráig... :)

Köszi!

Igen a Vikár Béla ott van!

Nem is az odaéréssel van abaj, csak magunkat ismerve, már nemigen kell majd vissazmennem, mert lejár a munkaidőm :blink:

Link to comment
Megosztás:

Volt róla kép (Rapid) fenn valahol, de eltűntek a netről :blink: .

remélem, nemsokáraa fényezett autóról rakhatok képet. Amúgy a "konkurens márkák" topik "keleti autógyártás gyöngyszemei" részben voltak fenn a képeim.

Sötétkék volt, illetve eredetileg fahéjbarna, de most enyhe metálos fekete lesz. Amúgy 130-as, tehát sajna a leggyengébbik motorú.

Lesz benne jó zene, már meg is vannak a hangszórók meg a fejegység. Hátul új kalaptartó lesz, nem akarom szétvágni a mélynyomók miatt az eredetit, elől meg elrejtjük a műszerfal alatt.

Sanyi, Miért nem vetted meg annak idején a 110 R-t?

nekünk is volt egy, de eladtuk, mert ennyi kocsit felújítani nincs pííz..... :)

Ja, amúgy én meg majdnem Mantát vettem, de elhalászták előlem a szép cseresznyepirosat, amit akartam. Anno, jópár éve, az lett volna az első autóm. :)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Jó olvasni, hogy halad a Skodu felújítás! Nálam sajna a Seni project pihenő ágon van. :) Most épp francia jellegű ótóval járok (Dö lá víz) szóval nem rég cseréltem víz pumpit és most a beépült használt is megadta magát :lol:

Már meg van az új, de érdekes a tíz centis hóban, a kerben nincs sok kedvem bütykörészni ..

Felétek is havazott az este?? Itt még tök szép minden!! :) .. persze a hókotrók téliálmot alszanak .. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Igen folymatasoan esik. Ha nem egy ekkora éertékű autó lenne alattam még élvezném is a csúszkálást :lol:

De az ABS-hez még hozzá kell szoknom, no meg a téli vezetéshez, de azt hiszem beavatásnak jó volt, és jó voltam :) Kivéve amikor az előttem lévő vectra előtt bevágta egy hülye a féket, és kitette az elakadásjelzőt csak mert meg akart volna fordulni, szabálytalanul!!!!

Na ekkor vészesen közeledett a vectra hátsó fele.... :)

De minden oké....csak a fodrász csezste el ahajamat :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,nálunk reggel ezerrel esett a hó,mostmár csak szállingózik.Ilyenkor már várható ,hogy néhány a határra igyekvő román kamion és autó az árokban landol.De komolyan ez már menetrendszerű, a múltkor is mikor az első hó leesett rögtön az árokban volt egy autó,mert itt már mindenki siet a határátkelőhöz nyomják a gázt,hogy még egy kocsit megelőzzenek és a baj máris megvan. :)

Most olvastam végig a hétvégi termést,háááát mackósajt,hogy neked micsoda gondjaid vannak. :)

Gyerekek milliói éheznek,háborúk ,járványok pusztítják az emberiséget te pedig a titulus beírási módozatain aggódsz,hát komám!! :lol: :D :o Még jó hogy veszekedés nem lett belőle,kár lett volna érte. :blink: Azért örülök,hogy megoldódott ez a dolog,nem lett volna szép,ha emiatt összekaptok.Nem vagyunk 1 formák,én biztos nem tudnék ilyen dolgon fennakadni.

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap lemeózzuk a munkáját! :lol:

Addigra én már alkotok vele valamit :)

Sziasztok,nálunk reggel ezerrel esett a hó,mostmár csak szállingózik.Ilyenkor már várható ,hogy néhány a határra igyekvő román kamion és autó az árokban landol.De komolyan ez már menetrendszerű, a múltkor is mikor az első hó leesett rögtön az árokban volt egy autó,mert itt már mindenki siet a határátkelőhöz nyomják a gázt,hogy még egy kocsit megelőzzenek és a baj máris megvan. :)

Nos igen, ma reggel is volt 1-2 idióta itt is :blink:

Link to comment
Megosztás:

:blink: :) :) De! közszemlére teszem magam :lol: :D

Sziasztok! Vasárnap majd lemeózzuk....hacsak nem egy usánkában jelensz meg és nem leszel hajlandó levenni! :o

Ma egész jó napom volt. B)

Nektek?

Ja tgabika76 nem vette fel a telefont..... biztos sietett haza... megértem, ilyen retyó időben én is ezt tettem volna a helyében.

Link to comment
Megosztás:

Szia Laci! Mizujs? :lol:

Szia! Idén már nem kelek többet 4.30-kor! :blink:

Ez volt az ucsó délelőttös napom...és még jó is volt....az éccakás cemetek most színi fognak...de nem miattunk....magunk miatt. A főnökék ma este fogják számonkérni rajtuk a minapi lustaságot. :)

Csúszott árokba kamion??? Mert mintha említetted volna, hogy ilyenkor menetrendszerűen szoktak ilyenek történni felétek. :D

Amúgy az új hűtő megérkezett...már hűti is a kajoszokat. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ma megint jól sikerült a napom! :) (No nem a melóhelyen, mert ott szívtam rendesen. :blink: ) Viszont voltam fenn a műhelyben. Ott tudtam meg, hogy nem csak nyáron megyünk franciba, a lagziba, de tavasszal is, és elhozunk onnan egy 'A' Mantát, amely csodálatos állapotban van. Ja, és holnap írhatok végre én is a Ki kivel? Topicba, ugyanis lejön Bogi a műhelybe! :) Aztán vasárnap pedig lehet megint gazdagítani ugyanezt a topicot, remélem minél több névvel! :lol: De egy kicsit bosszús is vagyok, mert ez a nyavajás nem enged fel az MSN-re...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.