Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

No igen, mert este más használja a gépet - vagy nem itthon alszunk, hanem anyunál.

De már dolgozom a megoldáson - lehet, hogy a Jézuska hoz egy laptopot?? :lol: (ha rászánom magam a részletre vásárlásra, merthogy ahhoz nem sok kedvem van).

Tegnap este fenn voltam, de akkor alig volt valaki - Turner is "elfoglalt" volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

No igen, mert este más használja a gépet - vagy nem itthon alszunk, hanem anyunál.

De már dolgozom a megoldáson - lehet, hogy a Jézuska hoz egy laptopot?? :lol: (ha rászánom magam a részletre vásárlásra, merthogy ahhoz nem sok kedvem van).

Tegnap este fenn voltam, de akkor alig volt valaki - Turner is "elfoglalt" volt. :D

Értelek!!

Igen a részletre vásárlás nekem sem kecsegtető megoldás, és a gép-megosztás probléma náluk sem megoldott. :lol:

Igen, este én sem nagyon vagyok gépnél, sőt mostanában napközben sem cseveghetek majd!!Be kell hoznoma lemaradást :lol:

Szia Telo Vezérem!!!!

Jó hogy újra itt vagy, hiányoltalak!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ennek nem örülök Nyuszifül. :lol: Sajnálom, hogy ennyit kell dolgoznod majd.

Jó volt CORSikA-val talizni...Ő még nem is klubtag, de már hirdeti a klubot...csináltatott matricát.

Nem nagyon dolgoztam mostanában, hiszen veletek csevegtem, és lassan ÁFA-bevallás lesz, és még a havi anyag fele nincs lerögzítve :lol:

Csináltatott matricát????????????? :lol: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nos, az otthon otthon Túrkevén van, Debrecentől 100 km. az semmiség. Viszont Fehérvár és Túrkeve között cirka 250, talán kicsit több. Node kishazánkban nincs távolság, másfél év után pedig örülök, hogy vezethetek.

Én is. Majd idejében szólj...amúgy nekem mindegy...ha dolgozok is, akkor is éjszakás leszek...tehát valszeg itthon fogadjuk az összes Jézuskát, nem fogunk kocsikázni a nagyszülőkhöz.

Nem nagyon dolgoztam mostanában, hiszen veletek csevegtem, és lassan ÁFA-bevallás lesz, és még a havi anyag fele nincs lerögzítve :lol:

Csináltatott matricát????????????? ;) :D :D

Igen. De még gondolkozik a belépésen. Mondtam neki, hogy februárban várjuk....legkésőbb...:lol::):lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.