Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ácsi! Ha Rulezke házilag süt majd lángost, akkor inkább Kőrösre megyek kirándulni! :D (még ha nem is lesz olyan finom :D )

Na szép!!!!ezek után ide ne gyere te gaz!!!!Mert kapsz egy lángost!!!! :lol: :D

ÁÁÁÁ,megvan :D nyissunk inkább Opeles kocsmát,vagyis bárt vagy pub-ot,és akkor sörözni is tudunk közben! :lol: :lol: ;)

Na ezt az ötletet támogatom!!!!Asszem hatalmas vevőkört vonzana :D

Link to comment
Megosztás:

Megintcsak nem jó! Kecskére káposztát? Inkább leszek törzsvendég, de pultos? Elfolyna a haszon! :lol:

Rájöttem! Nyissunk bankot! A csajok kötnek nekünk fekete sísapkát, (homlokon Opel jellel :lol: ), bemegyünk, aztán kijövünk. De mivel meneküljünk? A te Corsáddal, vagy az én Mantámmal, esetleg a Rekivel? Kérjük el a csajok kocsiját, menjünk azzal, majd ők lesznek a gyanusítottak! Ezt a kis szivességet megtennétek értünk Nyuszi és Rulezke? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én nem lennék szociális munkás, az nagyon kemény meló - lelkileg. Én nem birnám, nő létemre. :lol:

Bár kétségtelen, hogy jól lehet vele keresni.

Nos igen, régebbne még a pályaváasztákor én is kacérkodtam a gondolattal, hogy ilyesmi pályára lépek, de aztán jól elkanyarodtam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

húúú, egy napig nem járok erre, és máris sok-sok oldalt kell olvassak!

Ennek örülök....a tegnapot szívesen kihagytam volna...előző nap este még meló--haza---reggel 5-kor indulás anyósékhoz...brrrr. sz@r volt gyorsan sokat aludni.. :lol: De szép "kis" disznó volt az áldozat...153 kg...a vér nélkül.

Esik valahol a hó? Mert itt egy órája még esett...de már nyoma sincs.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.