Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Imádom a lángost! ha nagy, és nem ropogós, hanem finom puha a közepe, akkor már csak a lángosért is megéri kiruccanni Debrecenbe! (Nem mintha a társasághoz nem füllene a fogam :lol: ) Egyre jobban itt az ideje egy országot átszelő kis kirándulásnak! (Csak az okmányiroda csipkedje magát!)

Aztán nehogy megint elszálljon a jogsid, mert gyorsan akarsz ideérni...:lol:

ui: holnap (dec.13.) nem hiszem, hogy net közelben leszek, disznótorozni fogok, a malacka meg nem tud internetezni :lol::)

Módosítva : mackosajt
Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó estét debreceniek (plusz a fogadott tagok!) ;)

Nagyon fura az új fórum. :lol: Kicsit "hideg", a másik barátságosabb volt. Szerintem. De lehet, hogy csak szokni kell.

Ma reggel annyira hideg volt, hogy nehezen indult az autó, teljesen besűrűsödött a váltóolaj is.

Tegnapelőtt elhagytam a 100 000 km-t....... :lol: :lol: 11 éves lett az autóm!

Link to comment
Megosztás:

Szia Rulezke!

Meghiszem azt hogy hideg van!Már msot lefagyott a kocsi, pedig nemrég értem haza. Már előre félek a reggeltől, ma szabin voltam szóval emiatt+az idő miatt is elég nehéz lesz holnap munkába indulni :lol:

Én még 82000kmnél járok, de az általam beletett kb7-800 km már nagy szó nálam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia Nyuszi! ;)

Én garázsban parkolok, ezért szerencsére nem kell reggel megküzdeni a jéggel, de tudom milyen az, 3 évig szabadban álltam a Fiattal. Tök jó volt, mikor az ónos esőtől szinte cukorbevonat lett az autón,. amiből nagy nehezen lehett csak kikaparni!!! :lol:

Ma lecseréltem a telefonomat. S......ng márkájú volt, nagyon szép, de 2 napig bírta az akksija..... :lol:

Reggel még egyesen volt, aztán se szó se beszéd kikapcsolt és nem tudtam telefonálni fontos ebédügyben (a has nagy úr! :D ) Szóval felhergeltem magam és eladtam 4000 forintért, vettem helyette 5000-ért egy megbízható márkájút, amibe belealkudtam egy új akksit is, úgyhogy 1000 forintért van egy új és szép telém! :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: Ügyi vagy!!!!!

Az én telefonom jól bírja, szerencsére, pedig kapott már sokat szegényke! Bár amennyi tén használom, igazán nincs túlterhelve szegényke ;)

A jégkaparás nálam is nagy áldás!De van valami speckó spray, ami egy csapásra leolvasztja...Remélem a fényezésben nem tesz kárt!!! :lol:

Garázs, milyen jó is lenne!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy látszik, mindenki most cserél telefont! :lol: A múlt héten váltottam le hű harcostársam egy modernebb, de fele annyi rosszaságot tűrő vicek-vacakra. Még szokom azt is. A télről: tegnap indítani akartam a rekit, és meg se nyekkent. Ez a picike fagy is kifingatta az akksimat :lol: . Na ennyi a hozzászólásom, irány vissza dolgozni, mert nem jut a Mantára pénz (kenyérre meg nem is kell, mert arra már nem futja)!

Link to comment
Megosztás:

Úgy látszik, mindenki most cserél telefont! :lol: A múlt héten váltottam le hű harcostársam egy modernebb, de fele annyi rosszaságot tűrő vicek-vacakra. Még szokom azt is. A télről: tegnap indítani akartam a rekit, és meg se nyekkent. Ez a picike fagy is kifingatta az akksimat :lol: . Na ennyi a hozzászólásom, irány vissza dolgozni, mert nem jut a Mantára pénz (kenyérre meg nem is kell, mert arra már nem futja)!

hát aki két kocsit tart egyszerre :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt fél órája még iszonyatos pelyhekben hullott a hó, mostanra azonban elállt, viszont a hó megmaradt. Én meg kölcsön adtam a Mantát, a Reki meg nem indul (az első fagyban megadta magát az akksi). Ááááááá...... Nem baj, lesz még hó.

Holnap megyek Debrecenbe ,remélem találkozok valakikkel,ha lesz rá mód. :lol:

Vigyázz Corsika, az ilyen mondatokra lecsapnak ám rögtön Nyusziék, mint sas a nyúlra! (hoppá, azt hiszem ez a hasonlat nem pont ide való! :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Szia! Nyuszika!

.. és üdv a DEBRECENI CSAPATNAK!!!

Örülök, hogy összejött (jön) a csapat! :lol:

Itt Tatabányán, már sajna nagyon szét széledt a gárda :D

További jó és eredményes sexcijózást!! :D

Szia!! DEDe jó hogy itt vagy, gyere hozzánk te is....sexcijózniiiiii :lol:

Vigyázz Corsika, az ilyen mondatokra lecsapnak ám rögtön Nyusziék, mint sas a nyúlra! (hoppá, azt hiszem ez a hasonlat nem pont ide való! ;) )

Nos igen, ez a hasonlat, nem pont idevaló :lol: Teeeee, teeeeeee.....

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este sajnos "elfoglalták" a netet előlem..... :lol:

Ma ónos trutyit igértek az egész országra, de szerencsére itt még nincs semmi.

Felétek?

Ja és szia Chyga! Rég jártál a fórumon.....

Sziasztok!

Tom' hogy nem egészen ide illik, de a jó rosszlányfoglalkozású, közeli nő nemű rokonyát a kpm-nek, potom 6 óra alatt nem voltak képesek legalább a 4 sávos utakról eltakaríttani az 5 cm maximális magasságú havat. Gondolom most meg már azért nem csinálnak vele semmit, mert letaposták és jégpályává avanzsálták az ótósok ...

íazt nyilatkozta az illetékes elvtárs, még annó a tívíben, hogy "felkészültünk a télre!" ja, mi lenne, ha komolyan havazna és lenne mondjuk -20 fok??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.