Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Mondjuk ezt az összefüggést nem igazán értettem ereditiben sem.... uyge nem vagyok buta? Gommmbbbaaaaaaa......

Csak arról van szó, hogy nem szeretek más hasonó színű kocsit látni, mint aze nyém....

Mert ugyebár nem mindenki büszkélkedhet egyedi színnel :wink:

erre írta Szabot, hogy megnyugodhatok, enyém lesz az eygetlen zöld, mert hogy nem fekete, hanem zöld 8)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem fogja leharapni a fejed! Nem olyannak ismertem meg...igaz, eddig még csak 1x taliztunk!

na szép, hát ilyen vérszomjas nyúlnak nézek én ki??????

Hé valaki igazán rácáfolhatna!!!!! :?

Hát nem is tudom, de amióta láttam a Gyalog galoppot, azóta rettegegek a nyusziktól! :lol:

Háát igen. Ott nagyon brutális nyuszi van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mesélj te is, aztán beszélnek a többiek is.

egy parkolóban taliztunk, öten voltunk, nagyon hideg volt, egy idő után majdenm megfagytunk :lol:

Megvizslattuk egymás kocsiját, sokat nevettünk.

Szabot integetett egy Corsásnak, aki majdnem karambolozott, annyira nézte ki integet neki :lol:

Aztán a rendőrség is csatlakozott, hisz opellel voltak, de csak egy kacsintás idejére maradtak.

Aztán elmentünk lángost enni, és mentünk haza.

Mackósajt szegény meg miattunk késett a munkából, és még most is keményen dolgozik. :lol:

Ennyi röviden ;)

Link to comment
Megosztás:

egy parkolóban taliztunk, öten voltunk, nagyon hideg volt, egy idő után majdenm megfagytunk :lol:

Megvizslattuk egymás kocsiját, sokat nevettünk.

Szabot integetett egy Corsásnak, aki majdnem karambolozott, annyira nézte ki integet neki :lol:

Aztán a rendőrség is csatlakozott, hisz opellel voltak, de csak egy kacsintás idejére maradtak.

Aztán elmentünk lángost enni, és mentünk haza.

Mackósajt szegény meg miattunk késett a munkából, és még most is keményen dolgozik. ;)

Ennyi röviden :D

Sziasztok!

Én a lángosról már lemaradtam, vagy inkább ki.

Viszont tényleg sz@r volt a meló...előző este gondolkoztunk a kollégámmal, hogy a kiírás ellenére indítsunk-e el egy folyamatot, mert akkor tuti, hogy mire beérünk, addigra annak vége kell, hogy legyen...csak hát az utasítás miatt nem tettük...pedig milyen jó lett volna...így mikor beértem, még volt belőle egy kevés, meg egyáltalán az éjszakás meg a délelőttös titánok alkottak...egy vezetéket elfagyasztottak, mintát amikor kellett nem vettek...nem ustaítás szerint dolgoztak....stb. a gyártmánylapot nem tudják rendesen tölteni...holott annyi ideje dolgoznak ott, mint én...Mikor műszakváltás van, elég lenne, ha csak annyit mondanának:

"Goommmbbaaaaaaaa..."

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.