Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nyuszifül, mikor taliztunk, akkor említettél valamit arról, hogy anno azt mondták neked a klubtagok, hogy ha majd lesz helyi tag, akkor általad majd megkapjuk a dolgokat....de gondolom most nincs semmilyen mote relikviád, ami szaboté, vagy az enyém lehetne. Mint említetted, matricát is nehezen kaptál. Ugye?

Link to comment
Megosztás:

Nyuszifül, mikor taliztunk, akkor említettél valamit arról, hogy anno azt mondták neked a klubtagok, hogy ha majd lesz helyi tag, akkor általad majd megkapjuk a dolgokat....de gondolom most nincs semmilyen mote relikviád, ami szaboté, vagy az enyém lehetne. Mint említetted, matricát is nehezen kaptál. Ugye?

Hát én pont kkor léptem be amikor tali volt Soltavdkerten, így én ott megkaptam mindent. 8)

Nem tudom ti hogyan fogjátok...

Korábban Uhuvalé beszéltük, hogy esetleg elküldi nekem, és akkor majd én felkeresek mindenkit, és kiosztom, bár ez már régen volt, amikor ti még itt sem voltatok.

De a lényeg hogy már itt vagytok!!!!! :lol: Szal majd rákérdezek

Link to comment
Megosztás:

Végüli mindegy, hogy neked, vagy nekünk küldi. Talán jobb, ha neked, ,mert akkor megint talizni kell, hogy átvehessük! :lol:

:lol: :lol:

Akkor azonnal intézkedem, hogy nektek még véletlenül se..... :twisted:

Mert ugyebár gazdaságossági szempontokat figyelembe véve, egy címre küldve olcsóbb, mint többre, no meg gondolom a már korábban belépett tagoké is benne lenne a csomagban :wink: Ami által ők is motiválva lennének egy talira történő eljövetelben 8)

Link to comment
Megosztás:

A szuzukisokkal kapcs. már rég le akartam irni,hogy szerintem mikor valaki megvesz 1 szusit ,akkor fizetéskor biztos az agyából is leszívnak(brain-drain)jócskán(tisztelet a kivételnek),valamilyen idegen technológia segítségével.Valahogy úgy érzik ők,hogy meg kell nekik mutatni a kocsijuk erejét,hogy a többi autós ne nézze le őket.Sztem kisebbségi érzésük van abban az autóban vagy nem tom mi.Pedig élhetnénk békésen együtt is az autósok nagy családjában.

Más .Nekem nem nyílik meg a társalgó.!!! Nektek igen?Mindig azt írja:információ. ebben a témában nincs hozzászólás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.