Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

:lol: :lol: menni is laig bírok, na szép kis nap......

A fene vinné!!!Ha estére nem enyhül irány a doki,nme vagyok egy sírós fajta, de most asszem, előbb-utóbb ez lesz :?

Húúú... Nagyon sz*r lehet... Ilyenkor mindig együttérzek a szenvedő féllel. Elképzelem, hogy most nekem is fáj... Nem tudom, de valahogy ezeket az izületi, gerinc, idegbecsípődés típusú dolgokat nem bírom, és talán e miatt vagy ennek ellenére mindig átérzem mások ilyen irányú fájdalmait...

Link to comment
Megosztás:

Húúú... Nagyon sz*r lehet... Ilyenkor mindig együttérzek a szenvedő féllel. Elképzelem, hogy most nekem is fáj... Nem tudom, de valahogy ezeket az izületi, gerinc, idegbecsípődés típusú dolgokat nem bírom, és talán e miatt vagy ennek ellenére mindig átérzem mások ilyen irányú fájdalmait...

Köszönöm az eyüttérzést :wink: csak vigyázz nehogy szimpátia-fájdalmaid legyenek :!: nem venném a lelkemre

Link to comment
Megosztás:

Semmi különös. Hátulról hozzámszóltak, én meg ahogy fordultam, a sört beleborítottam a billentyűbe. Már lemostam, de kicsit még ragad, + a te derekad, - autó = kezd szar lenni nekem is a hétfő

hogy én mennyire szeretlek benneteket :wink:

a sör oké(kár érte :lol: , a derekam: nos igen.... :lol: ) de mi van a kocsival????

az előbb még repdestél az örömtől

Link to comment
Megosztás:

hogy én mennyire szeretlek benneteket :wink:
Mi is téged! :lol:

De mi van a kocsival???? Az előbb még repdestél az örömtől.

Semmi, az előjelekkel mahináltam, mint egy matek példánál. A lényeg, hogy a két rossz bosszant, mínusz van egy jó is már, de egy rosszal még akkor is rossz. (Istenem, ennyi marhaságot összeírkálni...)

Link to comment
Megosztás:

Annak örülök! :lol: Az egyenletem akkor kijön nullára! :lol: (Bár itt be van borulva és esik, de ez engem különösebben nem érdekel, míg ki nem kell mennem a szabadba)

Én szeretem az esőt!

Akkor egy +hír: tetszik az autód színe, gyönyörű :lol:

Vagy ez már nem számít???

Link to comment
Megosztás:

Megilyedtem tőle, az az igazság. Ha egy óvodába több, mint két milla egy kakaóálló számítógép, akkor ebből kiindúlva mennyibe kerülvet egy sörálló billentyűzet? (nem politikai szándékból írtam be, csak összehasonlításképp, kéretik nem vitát indítani belőle, mert kimoderálás lesz belőle)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.