Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

nincsen... vmi ramatyot szereztem majd jövő 7en hekkelem bele... (csak rádió lesz, de jó az is..) meglássuk hogy a jézuska mennyire lesz bőkezű.... akkkor lesz benne normális cd lejátszó.....

más... lemostam ma a kocsit...hát mit mondjak elég kiábrándító a helyzet.... tavasszal fel kell polírotatnom, mert marhára le van mattulva ... a piros szín előnyei...

Itt gyönyörű szép idő van...

tegnap meg korizni voltam, meg tanulgattam.. (ma is épp azt csinálom :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Itt már a köd is száll lefelé, már lassan a szomszéd házat sem látom.

Még szerencse, hogy délelőtt elintéztem mindent. Utálok ködben vezetni... :evil:

Sziasztok!

Remélem hiányoztam. :lol:

Én pont most értem haza a kiscsaláddal anyósóméktól(Nyíradony). Volt köd oda-vissza. Én valahogy az ilyet még kibírom. A tejfölsűrűt már utálom.

Sanyi: Örülök a tartózkodási helyednek... :lol:

Ahogy elnézem, zajlott az élet az este...

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi látom jártál a debreceni gyorsulás lapján is!Én már nyár óta vagyok ott is,csak mostanában nem nagy élet volt ott ,úgyhogy legtöbbet itt vagyok.Na csá!

Igen , jártam ott, tagtoborzés céljából.

Lugit kerstem, akit nem találtam...ma viszont itt volt, de nem olvasta a pü-et.PAPA pedig nem regelt be ide, az okot biztos olvastad.

Egy kék Corsából egyik nap viszont érdeklődő tekintetet láttam, de nem tudtam ki volt az, egy ideig mögöttem jött, reméltem, hogy látta a matricámat 8)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most értem gép közelbe, ugyanis disznótoron voltam, bár ez a disznó inkább volt dinoszaurusz, mert kb 300 kilós volt. :lol: Azért legyűrtük.

Itt is kezd leszállni a köd (mint hírhedt alkoholista hírében állok, én voltam a sofőr, most vittem haza a résztvevők egy részét). Az a sok birka ember, akik kivilágítatlan biciklivel közlekednek az út közepén sűrű ködben!!! Tisztelet a kivételnek, aki kivilágítva, ebben a világítós zöld mellényben közlekednek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.