Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szia Corsika! Na, veszel western csizmát, vagy hajbalzsamot? :lol:

Más: Nyuszi mégegyszer kösz a Kozma Orsis linket! Most végighalgattam az intrónak szánt töredékeket. Az angol nyelvűek feledhetők szerintem, de a magyarok közül három nagyon bejött. Az egyik a 100 féle ember, ebből idézek is: "A bizalom felém csak annyit ér, mint ütőérben az alvadt vér" (nagyon bejön az efféle gondolatvilág). A másik ami tetszik az a Vérszem, és a legvégére hagyom azt, amit eleve kerestem: Az eskü. Azt hiszem beizzítom a DC-t, és töltögetek...

Link to comment
Megosztás:

Szia Corsika! Na, veszel western csizmát, vagy hajbalzsamot? :lol:

A veszkó még csak elmenne,de a hajbalzsamot nemigen tudnám hova kenni. :lol: ;) :D :D ,akár már most indulhatnék Oi-kor koncertre.(ha emlékszik még valaki erre a csapatra)

Amúgy üdv mindenkinek.Már megint dolgozom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nagyobb mint szeretném,na mindegy ezen már túl tettem magam.

Viszont a szélvédőmön levő karcolás ügyében még mindig várom a segítséget.Ki tud olyan autóüveges céget a környéken aki a kb 4 centis karcolást el tudná tüntetni?????

Nem tudom biztosan hogy a hapsi foglalkozik-e ezzel is, mindenesetre itt a Tesco parkolóban az olyan kősérüléseket mint ami nekem is van, állítólag megcsinálja, talán érdemes lenne megkérdezni...

Link to comment
Megosztás:

Én azt hiszem, hogy az efféle szakemberek csak a kráteresedéssel, és a repedés megállításával foglalkoznak. Persze ki tudja? Remélam a karchoz is ért...

ettől függetlenül, én sem merem vele megcsináltatni, félek, nehogy nagyobb baja legyen....Már így vettem a kocsit(mostanában azt hiszem kicsit drágán :lol: ) szóval elég régóta ilyen...Csak attól parázok, nehogy egyszer meginduljon, mert akkor oda a jó kis szélvédőm

Link to comment
Megosztás:

Rendben, nem nyaggatlak. De nézz ki az ablakon! Ragyog a nap, ha nem is repkednek a plusszok, azért jó idő van, nem fúj a szél, és a galambok is vidáman turbékolva sz@rják össze az erkélyt, szóval fel a fejjel! :lol:

?????????? Nálunk reggel óta szakad az eső, a kocsim csupa sár lett, most jöttem haza a dágványból vele!!!!A galambokat utálom :lol:

Ui:nem nyaggatsz!

Link to comment
Megosztás:

Nálam is esik,de legalább nincs hideg!!Ennek is lehet örülni.Valszeg a jövő héten valamelyik hétköznap megyek Debrecenbe a Teszkóba is,megnézem mit szól hozzá a mester.Azért hétköznap ,mert akkor lesz a little girl oviban,és így nyugodtabban tudjuk az ajándékokat megvenni.

Link to comment
Megosztás:

Nálam is esik,de legalább nincs hideg!!Ennek is lehet örülni.Valszeg a jövő héten valamelyik hétköznap megyek Debrecenbe a Teszkóba is,megnézem mit szól hozzá a mester.Azért hétköznap ,mert akkor lesz a little girl oviban,és így nyugodtabban tudjuk az ajándékokat megvenni.

Nem tudom, hogy ott van-e mindennap :oops: De ha más nem legalább egy telefonszámot biztosan találsz :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.