Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

ÁÁÁÁ! Nekem 18:00-ra a volt kresz oktatómnál kellett volna lennem!!!

Nyuszifül, ennyit az ígéreteim betartásáról... :oops:

De felhívtam és azt mondta, hogy mehetek nyugodtan.

Szóval húztam (Corsa-val)!

Ahogy a terminátor mondta: asta... izé, nem, nem ez kell, megvan! Még visszatérek!

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁ! Nekem 18:00-ra a volt kresz oktatómnál kellett volna lennem!!!

Nyuszifül, ennyit az ígéreteim betartásáról... :oops:

Csodálkoztam is, hogy már órák óta készülödsz, és még itt vagy, mindenki nagy örömére természestesn.Már épp kérdezni is akartam, hogy hová???

De így már értem....

Csak nem leckéket veszel??? :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Csodálkoztam is, hogy már órák óta készülödsz, és még itt vagy, mindenki nagy örömére természestesn.Már épp kérdezni is akartam, hogy hová???

De így már értem....

Csak nem leckéket veszel??? :twisted:

Lehet... Jó pap is holtig tanul.(a fejfára meg a felirat:"Tanulmányait befejezte.")
Link to comment
Megosztás:

Már tegnap is mondták. Kiváncsi vagyok, nem löki-e ki a szervezete az idegen szövetet. Remélem nem.

No és ahogy hallom az elhalt idegek miatt kétésges a végeredmény is, azaz nem lehet tudni mi lesz belőle.

Hihetetlen, néha megijedek, hogy valakik, mennyivel előre haladtak, mint mi, s a "tudást" évekkel később hozzák csak nyilvánosságra, miközben, valahol, valakik, értünk, vagy ellenünk már régóta használják...

Link to comment
Megosztás:

Az elhalt idegek miatt annyira nem aggódom. Régebben nekem az ujjam lett lecsapva, és fél év múlva már majdnem úgy használtam, mint régen (igaz, hogy nekem nem fél év telt el, csak két nap, de remélem, neki is összejön)

A tudásról: ez nem újkeletű dolog. Három vagy négy éve egy ausztrál fickó kapott idegen kezet, és neki is egész jól bevált. Nem 100%-os, de azért használja.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.