Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jól láttad, ez a kép is ott készült, a Ferencvárosi Pályaudvaron. A háttérben látni lehet a Lurdit.

Az út pedig Külső Mester utca névre halgat. Én eddig nem azt flegyeltem, hogy van-e köztük OPC, inkább azon bosszankodom, hogy kilómétereket kell gyalogolnom ha át akarok jutni a tuloldalára, és gyakran így is gyorsabb, mint a combo-val megkerülni mindent.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sok autógyártó tornázik, hogy minél alacsonyabbra tudják letorázni a CO kibocsátást, de sztem a Toytota Priuson kívül nincs életképes hibrid.Az Opelnek is ez még csak tanulmány.Nagyon komoly eladási számokat kellene produkálni ahhoz, hogy megérje gyártásba vinni ezt a technológiát.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sok autógyártó tornázik, hogy minél alacsonyabbra tudják letorázni a CO kibocsátást, de sztem a Toytota Priuson kívül nincs életképes hibrid.Az Opelnek is ez még csak tanulmány.Nagyon komoly eladási számokat kellene produkálni ahhoz, hogy megérje gyártásba vinni ezt a technológiát.

De valahol el kell kezdeni! és valahol itt kell keresni a dolgokat legalabb is jelen esetben ugy nézki hogy el kell kezdeni az alternativ üzemanyagok felé tekingetni mert most még nem olyan vészes az üzemanyag ár de lehet 5-10 év mulva mar inakbb mész lasabban egy kicsit de negyed anyit fogyaszt az autód :lol:

Link to comment
Megosztás:

De valahol el kell kezdeni! és valahol itt kell keresni a dolgokat legalabb is jelen esetben ugy nézki hogy el kell kezdeni az alternativ üzemanyagok felé tekingetni mert most még nem olyan vészes az üzemanyag ár de lehet 5-10 év mulva mar inakbb mész lasabban egy kicsit de negyed anyit fogyaszt az autód :lol:

Tévedés! :lol: ugyanannyival mész, és negyedannyit zabál a géped! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Talán valaki tud okosat mondani... tetetnék az autómba ezt-azt... péell Flowtec szívócsövet (1199Eur+szerelés), minőségi hifit...(az is lesz 150e legalább)... ezeket valami módon bele lehet később venni a Cascoba? Hiszen drága, az autó értékével összemérhető árú extrák és ha valami történik,akkor nem ártana,ha a kárszámításnál figyelembe vennék...

Ki mit tud Casco témáról?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.