Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Én autós boltban vettem olyan led panelt (kb. 1500-2000 Ft, ami pont beleillett a műanyag lámpatestbe középben. Volt a panelon kb 20 fehér led. Előnye, hogy kaptam hozzá olyan foglalatot, mint egy szofita izzó, csak be kellett pattintani, kijött belőle 2 vezeték, végén egy kis csatlakozóval, amit össze kellett dugni a ledpanellel. Tud fokozatosan halványodni.

http://www.argep.hu/...nr=10001&foto=1

Amikor kiégett vettem elektronikai boltban ledcsíkot, ami bele van öntve átlátszó gumiba, lehet így vagdosni méretre. Össze kellett forrasztani a végeit, hogy záródjon az áramkör és ment be a helyére. Ez világít már vagy 2 éve, és nagyobb a fénye mint a szofitának. A rendszer nem szól érte.

http://www.ledek.info/led-szalag/59-6322wwh-led-csik-feher-vizallo.html

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Az elso vilagitas izzoit szeretnem kicserelni kek fenyure. Lehet cserelni a rovid es a hosszu fazis izzoit is? Milyen fajta izzot vegyek?

Ki tudom csereni itthon, vagy szervizbe kell vinni?

Az első világítás mit takar? Helyzetjelző, tompított, vagy távolsági?

Egyébként mi bajod a gyári világítással? A kék színűért el fogják venni a forgalmidat, mivel engedély nélküli átalakításnak minősül, és szabálytalan, mert előre csak fehér, vagy kadmiumsárga világíthat.

Én Osram Night Breakert vettem a tompítottba, egy kicsit jobban is világít.

Otthon is ki lehet cserélni. Amelyikhez nem fér oda a kezed, a kerékjárati íven van egy kis ablak onnan hozzá lehet férni.

Link to comment
Megosztás:

Én Osram Night Breakert vettem a tompítottba, egy kicsit jobban is világít.

Én meg GE Megelight Ultrát a távolságiba. Nem sok különbséget vettem észre az alap Osramhoz képest.

Otthon is ki lehet cserélni. Amelyikhez nem fér oda a kezed, a kerékjárati íven van egy kis ablak onnan hozzá lehet férni.

Na, ha nem átlagosnál kisebb méretű a kezed, akkor az egy kész kínszenvedés lesz. Kivenni még hagján, de visszarakni! Nekem konkrétan a hüvelykujjam bütykét véresre törte a lámpa pereme, mire vissza tudtam pattintani a helyére a két foglalatot.

Amúgy én a helyzetjelzőt is kicseréltem egy Osram Cool Blue Intense-re. Semmi bajom nem volt a régivel azt leszámítva, hogy a xenon tompítptt mellett iszonyú hülyén nézett ki a sárgásan kivirító helyzetjelző.

Ennek most inkább vakító fehér a fénye, így nem üt el a xenontól.

Link to comment
Megosztás:

Az első világítás mit takar? Helyzetjelző, tompított, vagy távolsági?

Egyébként mi bajod a gyári világítással? A kék színűért el fogják venni a forgalmidat, mivel engedély nélküli átalakításnak minősül, és szabálytalan, mert előre csak fehér, vagy kadmiumsárga világíthat.

Én Osram Night Breakert vettem a tompítottba, egy kicsit jobban is világít.

Otthon is ki lehet cserélni. Amelyikhez nem fér oda a kezed, a kerékjárati íven van egy kis ablak onnan hozzá lehet férni.

Az osszeset ki szeretnem cserelni. a kek fenyuvel jobban lehet latni, vezettem egy ilyen kocsit. Sokkal jobban lehet latni, kulonosen vizes aszfalton.. Tenyleg elveszik erte a forgalmit? akkor miert forgalmazzak az autos szakuzletek? mindenutt lehet kapni, es ezek szerint szabalytalan?

Link to comment
Megosztás:

Ha csak az úgynevezett emeltfényűt, vagy +x%-kal több fényerőset, azt nyugodtan beleteheted. Viszont arra számítsál, hogy a reflektor valamivel gyengébb lesz. Nekem ez volt a tapasztalatom.

Annyit még ehhez az izzócserés témához, hogy tök nincs értelme cserélgetni. Legyen megbízható, és tartson sokáig, mert nem olcsó sehogy sem. Ha gagyit veszel, akkor sokat cseréled. Nem bírnak 2-3 hónapnál többet. A drága, az meg drága....

És egy kis tanulmány.

Mindenképp ezt olvasd el először: http://totalcar.hu/m...lon_vilagossag/

És utána ezt: http://totalcar.hu/m...k_a_50_fenyero/

Ezek után én letettem a +50%-ról..... :(

Link to comment
Megosztás:

Az osszeset ki szeretnem cserelni. a kek fenyuvel jobban lehet latni, vezettem egy ilyen kocsit. Sokkal jobban lehet latni, kulonosen vizes aszfalton.. Tenyleg elveszik erte a forgalmit? akkor miert forgalmazzak az autos szakuzletek? mindenutt lehet kapni, es ezek szerint szabalytalan?

Volt erről egy cikk, amelyben pontos mérésekkel bebizonyították, hogy semmivel sem jobb, sőt, rosszabb az ilyen utólagos xenonnak mondott izzó, vagy rendszer.

Elvenni azért fogják a forgalmit, mert engedély nélküli átalakításnak minősül, az izzó pedig nem felel meg az előírtaknak.

Azt javaslom járd körbe dolgot mielőtt cserélsz, nehogy pórul járj, Szerintem az NKH egy kicsit többet tud erről mondani, ha van időd kérdezz meg ott hozzáértőt, hogy melyik jó, melyik nem.

A boltban meg azért árulják, mert nem értenek hozzá és/vagy a profit a lényeg.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Foglalkozott már valaki azzal, hogy a szivargyújtót valahogy kapcsolhatóvá tegye?

Gondolok itt arra, hogy gyújtás levétele után kapcsoljon ki.

Megrelézve, vagy kézi kapcsolóval?

FM-Transzmitter lesz benne, de nem akarom mindig kihúzogatni, bedugdosni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Foglalkozott már valaki azzal, hogy a szivargyújtót valahogy kapcsolhatóvá tegye?

Gondolok itt arra, hogy gyújtás levétele után kapcsoljon ki.

Megrelézve, vagy kézi kapcsolóval?

FM-Transzmitter lesz benne, de nem akarom mindig kihúzogatni, bedugdosni.

Én most éppen a fejegység gyújtásról történő vezérlésén agyalok, ugyanis már unalmas, hogy az Alpine fejet hosszasan nyomva lehet csak kikapcsolni (jelenleg állandóra kötöttem, mert az Opel-ISO csatin nem volt gyújtási +12V szál).

A vészvillogó nyomógombjának háttérvilágítását néztem ki vezérlő jelnek (ez szerintem neked is jó lenne), csak még nem tudom, hogyan lehet lebontani ehhez a művelethez a középkonzolt. Esetleg valakinek tapasztalat ez ügyben vagy link a szétszedésről?

Link to comment
Megosztás:

Én most éppen a fejegység gyújtásról történő vezérlésén agyalok, ugyanis már unalmas, hogy az Alpine fejet hosszasan nyomva lehet csak kikapcsolni (jelenleg állandóra kötöttem, mert az Opel-ISO csatin nem volt gyújtási +12V szál).

A vészvillogó nyomógombjának háttérvilágítását néztem ki vezérlő jelnek (ez szerintem neked is jó lenne), csak még nem tudom, hogyan lehet lebontani ehhez a művelethez a középkonzolt. Esetleg valakinek tapasztalat ez ügyben vagy link a szétszedésről?

Most az jutott eszembe, hogy a szivargyújtót megvilágítja egy kis izzó.

Nem lehetne az a vezérlő jel?

Most nem emlékszem, de lehet csak akkor világít, ha fel van kapcsolva a lámpa, de legalább a helyzetjelző.

Mondjuk nekem jó lenne így is, mert mindig lámpával megyek.

Link to comment
Megosztás:

Hú, az ötlet jó, hogy a vészvillogó világítását használjuk.

Kérdés, hogy ugye két izzó van abba, mert van a háttérvilágítás halványabban, meg van a villogás erősebben.

Szia!

A vészvillogó háttérvilágítása sajnos nem játszik, mert 1db led van benne, pwm vezérléssel.

Link to comment
Megosztás:

Most az jutott eszembe, hogy a szivargyújtót megvilágítja egy kis izzó.

Nem lehetne az a vezérlő jel?

Most nem emlékszem, de lehet csak akkor világít, ha fel van kapcsolva a lámpa, de legalább a helyzetjelző.

Mondjuk nekem jó lenne így is, mert mindig lámpával megyek.

Most néztem, hogy gyújtásra, bekapcsol; gyújtás elvételre kikapcsol a szivargyújtó körüli világítás.

Ehhez nem nehéz hozzáférni, már cseréltem benne izzót.

Az izzóról lepárhuzamosítok egy relét, amivel kapcsolgatom a szivargyújtó pozitív ágát.

Működhet ez így szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Most néztem, hogy gyújtásra, bekapcsol; gyújtás elvételre kikapcsol a szivargyújtó körüli világítás.

Ehhez nem nehéz hozzáférni, már cseréltem benne izzót.

Az izzóról lepárhuzamosítok egy relét, amivel kapcsolgatom a szivargyújtó pozitív ágát.

Működhet ez így szerintetek?

Akár jó is lehet, ha esetleg nem működne, akkor itt a tuti: http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=hu&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.hu&sl=auto&tl=hu&u=http://www.astra-h.ru/pages/view_img/~images~music~1din~1din_6_big.jpg/%25D0%2598%25D0%25BD%25D1%2581%25D1%2582%25D1%2580%25D1%2583%25D0%25BA%25D1%2586%25D0%25B8%25D1%258F%2520%25D0%25BF%25D0%25BE%2520%25D1%2583%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25BA%25D0%25B5&usg=ALkJrhhcozkgAAXpJAkAwpr8PqptO3TkOw

Robee,

Isten vagy, köszi a linket!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én is gyújtásáram ügyben szenvedek, bár nálam egy picit más az eredő. Ülésfűtést szerelnék az autóba, már gyakorlatilag készen is van, csak kellene egy komoly gyújtásáramot szereznem valahonnan.

Az autóm 2007-es 1.7 Cdti Caravan, REC nincsen benne, csak a kis tábla hátul.

Ha valakinek van vmi jó ötlete akkor kérem segítsen. Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én is gyújtásáram ügyben szenvedek, bár nálam egy picit más az eredő. Ülésfűtést szerelnék az autóba, már gyakorlatilag készen is van, csak kellene egy komoly gyújtásáramot szereznem valahonnan.

Az autóm 2007-es 1.7 Cdti Caravan, REC nincsen benne, csak a kis tábla hátul.

Ha valakinek van vmi jó ötlete akkor kérem segítsen. Előre is köszönöm!

Javítsatok ki ha rosszul gondolom, de ha a szivargyújtó fixen kap áramot mindig, akkor az akksira van

kötve a pozitívja, egy biztosítékon keresztül.

Nézd meg mekkora éren jön a táp.

Valahol pedig van egy táblázat, hogy pl. a 0,5mm2 vastagságú vezeték 12V-on hány ampert bír

biztonságosan. Ha a megengedett áramerősség kevés neked, akkor húzz be egy vastag eret az akksitól,

ha elég, akkor használd a szivargyújtóét. Gondolom, ha ülést fűtesz a tápjáról, nem dugsz bele egy másik nagyfogyasztót.

Link to comment
Megosztás:

Javítsatok ki ha rosszul gondolom, de ha a szivargyújtó fixen kap áramot mindig, akkor az akksira van

kötve a pozitívja, egy biztosítékon keresztül.

Nézd meg mekkora éren jön a táp.

Valahol pedig van egy táblázat, hogy pl. a 0,5mm2 vastagságú vezeték 12V-on hány ampert bír

biztonságosan. Ha a megengedett áramerősség kevés neked, akkor húzz be egy vastag eret az akksitól,

ha elég, akkor használd a szivargyújtóét. Gondolom, ha ülést fűtesz a tápjáról, nem dugsz bele egy másik nagyfogyasztót.

Köszönöm a gyors választ! ;-)

A fűtéshez oldalanként 15A-es biztosíték van, 2 fokozatú a fűtés, az erősebb fokozatnál elvileg 11,5A amit felvesz, ez ülésenként értendő, ergo ha véletlenül 2 ember pirítaná a hátsóját nagy hidegben akkor az 23A

Egy szálon húznám idáig, innen osztanám le a biztosítékokon keresztül ülésenként.

A lézerblokkolóhoz anno a már általatok említett helyről vettem le a gyújtásáramot, ez működik is szépen azóta is, de ezt nem merem rákötni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.